Gramy w składzie

Nasz aktualny sklad

Agnieszka

Śpiew

Absolwentka PWSZ na kierunku edukacja muzyczna. Nasza wspaniała wokalistka, śpiewająca bardzo szeroki repertuar polski jak i zagraniczny. Niesamowicie przesympatyczny fachowiec z powerem w głosie, posiadająca niezwykle ciepłą barwę i charyzmę w śpiewaniu. Na swoim koncie posiada wiele nagród muzycznych. Nie chwalimy się że jest najładniejsza w zespole, ale to przecież widać.

Tomasz

Krzykacz i klawiszowiec

Nie wiadomo co mu lepiej wychodzi ale do mikrofonu nadawać potrafi. Śpiewać nie umie.... no ale ktoś musi. Zalożyciel i lider zespołu. Pierwsze próby podbica sceny muzycznej i damskich serc, miały miejsca już w przedszkolu. Ściśle związany z jednym z największych polskich forów muzycznym.

Łukasz

Gitara

Szarpidrut czyli nasz gitarzysta. Twierdzi że ma wizję zespołu, ale jak tutaj wierzyć gitarzyście rockowemu. Jego solóweczki przysparzają o gęsią skórkę. W końcu to prawdzimy rockman chałturnik. Pasjonat starych dobrych gitar. Wyróżnia trzy nocne zwięrzęta: nietoperz, sowa, muzyk weselny.

Mateusz

Saksofon

Absolwent PSM drugiego stopnia w klasie klarnetu. Nasz dęciak czyli dmuchający w zatkane rury. Z saksofonem jak i z klarnetem praktycznie się urodził. Muzyka towarzyszy mu od najmłodszych lat. Jego wyśrubowane solówki podobają się niejednej osobie. W zespole pełni również fukncję najsilniejszego. Nosi wszystko co się da wtedy kiedy reszta juz jest zmęczona.